U20 Paulista 2024
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μιρασσόλ | 6 | 5 | 1 | 0 | 19:5 | 16 |
2
|
José Bonifácio EC U20 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:7 | 13 |
3
|
Tanabi U20 | 6 | 3 | 1 | 3 | 9:11 | 9 |
4
|
Ολίμπια | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:11 | 9 |
5
|
Ρίο Πρέτο | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:10 | 6 |
6
|
Fernandópolis U20 | 6 | 0 | 1 | 6 | 2:13 | 1 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | 6 | 6 | 0 | 0 | 27:4 | 18 |
2
|
Grêmio Prudente U20 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11:5 | 15 |
3
|
Presidente Prudente U20 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:15 | 9 |
4
|
Μαρίλια | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:12 | 7 |
5
|
Βοσέμ | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:15 | 3 |
6
|
Τούπα | 6 | 0 | 1 | 5 | 5:19 | 1 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μποταφόνγκο | 6 | 4 | 2 | 0 | 29:6 | 14 |
2
|
Σερταοζίνχο | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:10 | 10 |
3
|
Κομέρσιαλ | 6 | 1 | 5 | 0 | 13:11 | 8 |
4
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:25 | 7 |
5
|
CA Bandeirante U20 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:11 | 5 |
6
|
Φρανκάνα | 6 | 1 | 1 | 4 | 12:18 | 4 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Velo Clube U20 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:1 | 16 |
2
|
XV de Novembro Jaú U20 | 6 | 4 | 2 | 0 | 22:0 | 14 |
3
|
Φερροβιάρια | 6 | 3 | 2 | 1 | 21:3 | 11 |
4
|
Ρίο Κλάρο | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | 7 |
5
|
Τακουαρτίνγκα | 6 | 1 | 0 | 5 | 1:35 | 3 |
6
|
Σάο Κάρλος | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:19 | 0 |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cosmopolitano U20 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7:3 | 13 |
2
|
União São João U20 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Internacional de Limeira U20 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:12 | 11 |
4
|
Νοβέμπρο | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:8 | 9 |
5
|
Ρίο Μπράνκο | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:11 | 4 |
6
|
Ιντεπετιέντε | 6 | 0 | 2 | 4 | 5:13 | 2 |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πόντε Πρέτα | 6 | 5 | 0 | 1 | 14:4 | 15 |
2
|
SC Aguaí U20 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:4 | 10 |
3
|
Porto Foot Ball U20 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:5 | 8 |
4
|
Guaçuano U20 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:10 | 7 |
5
|
Ιταπιρένσε | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:15 | 6 |
6
|
Μπρασίλις | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:17 | 6 |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιτουάνο | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:9 | 13 |
2
|
Sfera FC U20 | 6 | 3 | 2 | 1 | 18:7 | 11 |
3
|
Σάο Μπέντο | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 10 |
4
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | 6 | 3 | 0 | 3 | 14:9 | 9 |
5
|
Comercial Tietê U20 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:11 | 9 |
6
|
Καπάο Μπονίτο | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:26 | 0 |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
União Suzano AC U20 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:3 | 16 |
2
|
CA Joseense U20 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17:15 | 10 |
3
|
Ταουμπάτε | 6 | 2 | 3 | 1 | 14:10 | 9 |
4
|
Σάο Χοσέ | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:8 | 8 |
5
|
Pinda FC U20 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:8 | 7 |
6
|
Γιουνιάο | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:24 | 0 |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραγκαντίνο | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:3 | 16 |
2
|
SKA Brasil SP U20 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 11 |
3
|
Καπριβάριανο | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | 8 |
4
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:15 | 5 |
5
|
Γκουαρανί | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | 2 |
6
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2:11 | 1 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SKA Brasil SP U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Καπριβάριανο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Μπραγκαντίνο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Γκουαρανί | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
6
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάο Πάολο | 6 | 6 | 0 | 0 | 16:1 | 18 |
2
|
Οέστε | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 10 |
3
|
Referência FC U20 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:8 | 10 |
4
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | 7 |
5
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | 6 | 1 | 2 | 3 | 11:13 | 5 |
6
|
Clube Vital U20 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:16 | 1 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Παλμέιρας | 6 | 5 | 1 | 0 | 22:2 | 16 |
2
|
Ibrachina U20 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:8 | 13 |
3
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:7 | 8 |
4
|
Νασιονάλ | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | 6 |
5
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:15 | 6 |
6
|
Γκουαρούλχος | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:24 | 1 |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάο Καετάνο | 6 | 5 | 1 | 0 | 6:0 | 16 |
2
|
Κορίνθιανς | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:2 | 13 |
3
|
Σάο Μπερνάρντο | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:4 | 7 |
4
|
Aster Itaquaquecetuba U20 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:5 | 7 |
5
|
Γιουβέντους | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
6
|
Αγκούα Σάντα | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:9 | 3 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάντο Αντρέ | 6 | 5 | 0 | 1 | 11:8 | 15 |
2
|
Σάντος | 6 | 4 | 1 | 1 | 21:4 | 13 |
3
|
Mauá U20 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 12 |
4
|
Πορτουγγέσα | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:9 | 8 |
5
|
Jabaquara AC SP U20 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1:11 | 2 |
6
|
Mauaense U20 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5:20 | 1 |
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίο Πρέτο | ||||||
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
Ολίμπια | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Τούπα | ||||||
|
Βοσέμ |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κομέρσιαλ | ||||||
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
CA Bandeirante U20 | ||||||
|
Φρανκάνα | ||||||
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ρίο Κλάρο | ||||||
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
Τακουαρτίνγκα | ||||||
|
Σάο Κάρλος |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Ιντεπετιέντε |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Ιταπιρένσε | ||||||
|
Μπρασίλις |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Καπάο Μπονίτο | ||||||
|
Ιτουάνο |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Ταουμπάτε | ||||||
|
Pinda FC U20 | ||||||
|
Σάο Χοσέ | ||||||
|
Γιουνιάο |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | ||||||
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | ||||||
|
Οέστε | ||||||
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Νασιονάλ | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | ||||||
|
Γκουαρούλχος |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Καετάνο | ||||||
|
Γιουβέντους | ||||||
|
Σάο Μπερνάρντο | ||||||
|
Αγκούα Σάντα | ||||||
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Πορτουγγέσα | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Mauaense U20 |
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Ρίο Πρέτο | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 | ||||||
|
Ολίμπια |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Τούπα | ||||||
|
Βοσέμ |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
Κομέρσιαλ | ||||||
|
Φρανκάνα | ||||||
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο | ||||||
|
CA Bandeirante U20 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ρίο Κλάρο | ||||||
|
Σάο Κάρλος | ||||||
|
Τακουαρτίνγκα |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Ιντεπετιέντε |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Ιταπιρένσε | ||||||
|
Μπρασίλις |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
Ιτουάνο | ||||||
|
Καπάο Μπονίτο |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Ταουμπάτε | ||||||
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
Σάο Χοσέ | ||||||
|
Γιουνιάο | ||||||
|
Pinda FC U20 |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | ||||||
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | ||||||
|
Οέστε | ||||||
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νασιονάλ | ||||||
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | ||||||
|
Γκουαρούλχος |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Μπερνάρντο | ||||||
|
Σάο Καετάνο | ||||||
|
Γιουβέντους | ||||||
|
Αγκούα Σάντα | ||||||
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Πορτουγγέσα | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Mauaense U20 |
Εκδηλώσεις
U20 Paulista
Βραζιλία, πρωτάθλημα U20 Paulista: βαθμολογία, πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων, βίντεο των βασικών γεγονότων του πρωταθλήματος.
Η τρέχουσα σεζόν διαρκεί από 11η Απριλίου 2024 έως 15η Νοεμβρίου 2024.
Ο τρέχων πρωταθλητής πρωταθλήματος U20 Paulista είναιΠαλμέιρας και ο πιο τίτλος Παλμέιρας.
Σεζόν 2024: Η πρώτη θέση στην κατάταξη του πρωταθλήματος U20 Paulista παίρνει την ομάδα Μιρασσόλ (16 points).
Η ημερομηνία της
από 2024-04-11
Προς το 2024-11-15
Απόδοση τουρνουά
Μέσος όρος γκολ | 3.25 |
Γηπεδούχα ομάδα κερδίζει | 46% |
Ισοπαλίες | 16% |
Φιλοξενούμενη ομάδα κερδίζει | 38% |
Κίτρινες κάρτες | 3.06 |
Κόκκινες κάρτες | 0.22 |